Profil spoločnosti

Sanitech Armatúry s.r.o. vznikla v roku 2000, pričom jej hlavnou náplňou bola od začiatku výroba vodovodných armatúr a dovoz vybraného sprchového príslušenstva. Firma sa od prvých dní výhradne zamerala na spoluprácu s renomovanými francúzskymi, talianskymi a nemeckými partnermi, pričom sa okamžite vyvíjala maximálna snaha o čo najväčší podiel domácej, teda slovenskej práce. Vďaka tejto stratégii sa firme pomerne rýchlo podarilo presadiť v domácej konkurencii armatúrnických výrobcov a dovozcov a získať stabilných odberateľov.

Výroba vodovodných batérii

Firma momentálne ponúka jedenásť sérii armatúr kompletovaných na Slovensku, pričom všetky výrobky prechádzajú pred expedíciou náročnými tlakovými testami voda/vzduch. Jednotlivé série armatúr začínajúce sériou JUNIOR MIX, na ktorú nadväzuje jej "staršia sestra" séria SENIOR MIX, pokračujúc designovou lahôdkou sériou FATIMA MIX, cez design našich "starých mám" sériou RETRO MIX, až po momentálnu vlajkovú loď našich pákových armatúr sériu FATRA MIX, sa vyznačujú nielen kreatívnym designom a spoľahlivosťou, ale aj vzácnym spojením kvality a prijateľnej ceny. Popri osvedčených a, u našich zákazníkov, dobre známych sériách by sme chceli upriamiť Vašu pozornosť aj na nové prírastky, veľmi precízne vyhotovených pákových armatúr, a to sérií DUNAJ MIX, QUADRO MIX II NEW a LUXUS MIX, ktoré vo všetkých smeroch plne konkurujú akýmkoľvek výrobkom vo svojej cenovej kategórii.

Ponuka sprchového príslušenstva

Pri zostavovaní spektra sprchového príslušenstva sa kladie hlavný dôraz na umocnenie designu jednotlivých sérií armatúr aj prostredníctvom designu ručných spŕch, kropáčov, sprchových držiakov, podomietkových výtokov a vývodov tak, že výrobky nielen plne spĺňajú funkčné nároky a náročné kritériá na úsporu vody, ale zároveň v kúpeľni tvoria jeden ľúbivý harmonický celok. Z týchto dôvodov sa pri sprchovom sortimente spoliehame výhradne na osvedčených dodávateľov z Talianska - firmu I.S.A., špičkového nemeckého výrobcu sprchových hadíc - RAMSPOTT a v sortimente jedinečných ručných spŕch, kropáčov a sprchových držiakov na švajčiarskeho výrobcu NIKLES.

Nábytok do Vašej kúpeľne

V komodite kúpelňového nábytku tvoria gro našej ponuky výrobky renomovaného nemeckého výrobcu JOKEY, ktorého produkcia je na našom trhu veľmi známa a uznávaná.

Sortiment kúpeľňových doplnkov

V prípade kúpelňových doplnkov dlhodobo a úspešne spolupracujeme s firmou SADLOŇ, pôsobiacou na Myjave, ktorá svoju produkciu pružne prispôsobuje najnovším trendom v oblasti designu a taktiež finančným aspektom slovenského a českého trhu.

Okrem spomínaného tovaru môžete nájsť v našej ponuke aj ďaľší doplnkový vodoinštalačný tovar a kompletnú zostavu náhradných dielov. Veríme, že uvedená ponuka splní Vaše očakávania a spolu s našou obchodnou politikou budovanou výhradne na osobných kontaktoch so zákazníkmi zabezpečí našej firme uznávanú pozíciu na armatúrnickom trhu.

SANITECH

Designed & programmed by INCREA