Máte záujem o najaktuálnejšie ponuky nášho sortimentu ? Nie je vo Vašej poštovej schránke miesto na ďalšie zbytočné papierové letáky ? Chcete byť pravidelne informovaný a zároveň nakupovať výhodnejšie ako bežní zákazníci ?

Pripravili sme pre Vás službu elektronickej korešpondencie, pomocou ktorej Vám chceme pravidelne prinášať aktuálne a výhodné ponuky na špecifický tovar z nášho sortimentu, a zároveň Vám tak aj uľahčiť hľadanie a nákup toho správneho „doplnku“ pre Vašu kúpeľňu.

Čo postačí urobiť aby ste boli pravidelne informovaný ?

Na tejto stránke nájdete formulár, pomocou ktorého sa prihlásite k odoberaniu informačných ponúk nášho sortimentu. Každá ponuka (email) bude obsahovať zároveň odkaz, ktorého otvorením sa budete môcť z našej databáze kedykoľvek bezproblémovo odhlásiť, v prípade že si ďalšie ponuky nebudete želať.

Odoberanie noviniek SANITECH

     


Ale pozor, aké výhody získate prihlásením sa do nášho systému ?

Na každú konkrétnu ponuku sa bude vzťahovať akcia, ktorú môžete využiť a bude platná práve pre zákazníkov prihlásených do nášho systému. Jednoducho len sledujte naše pravidelné ponuky a zaručene nakúpite výhodne ;-). Každá ponuka a na ňu sa vzťahujúca akcia bude ohraničená dátumom platnosti, tak nepremeškajte vhodnú príležitosť !

Ako si tovar objednám ?

Ponuka Vám bude doručená formou prehľadného emailu. Na tento email nám môžete odpovedať a poslať z Vašej emailovej adresy záujem o dopyt po konkrétnom tovare. Následne Vás budeme kontaktovať, zodpovieme Vaše prípadne otázky a potvrdíme záväznosť Vašej objednávky. Objednávky vybavujeme a zasielame na dobierku.

Je možnosť si tovar pred zakúpením prehliadnuť ?

V prípade, že si chcete konkrétny výrobok prehliadnuť, pozývame Vás do našej vzorkovej predajne v Považskej Bystrici, kde Vám náš odborný personál poskytne bližšie informácie. Tovar je samozrejme možné zakúpiť si priamo na mieste – pre platnosť výhodného nákupu overíme Vaše prihlásenie v systéme odberu noviniek.

Čo s prípadnou reklamáciou, aká je poskytovaná záruka na náš tovar ?

Na náš tovar sa vzťahuje štandardná záruka na dobu 2 roky, na určité druhy tovaru a ich časti poskytujeme samozrejme aj vyššie záruky - vodovodné batérie, niektoré časti sprchového príslušenstva. Prípadné vybavenie Vašej reklamácie Vám ochotne zabezpečí niektorí z našich servisných technikov, ktorých si môžete vyhľadať podľa príslušných regiónov Slovenska na tejto stránke.

Tešíme sa na Váš nákup !

Designed & programmed by INCREA